Детальна інформація

 • Локація
  Київ
 • Дата
  2021
 • Площа
  168 m²
 • Статус
  В процесі

Короткий опис

Перед нами стояло завдання об'єднання двох квартир та отримання одного просторого, затишного, функціонального та сучасного простору для сім'ї. В результаті роботи над проектом ми отримали 168 м2, які вміщують у собі: кухню-вітальню, дві ванні кімнати, гардероб, дитячу, кабінет, спальню, технічне приміщення та хол.
За основу було взято сучасний стиль інтер'єру, який було підкреслено природними матеріалами, фактурами та квітами. Ми використовували панелі, паркетну дошку, сучасне трекове освітлення, плінтус прихованого монтажу. Також встановили систему припливно-витяжної вентиляції та теплу підлогу у мокрих зонах.
У сучасному світі як ніколи актуальна тема домашнього офісу, і ми врахували цей момент у проекті. Було виділено багато простору для комфортної роботи вдома, сидячи біля вікна. І щоб зберегти природне світло у квартирі ми використовували скляні перегородки, які можна зробити матовими лише одним рухом руки.
Кухня відокремлена островом від столової зони, яку прикрашає шикарний мармуровий стіл на вісім персон.
У центрі вітальні розташований комфортний, дизайнерський, м'який диван з журнальними столиками. Максимально великий телевізор сприяє перегляду кіно в колі сім'ї.
Ми врахували всі побажання клієнтів та отримали максимально простору, сучасну, комфортну квартиру, в яку хочеться повертатися.

Розробка дизайну

Дизайн проєкт

Бажаєте дізнатися більше про цей проєкт?

Адреса


Україна, Київ
Голосіївський проспект 60

+38 066 458 43 43
+38 063 458 43 43
+38 097 458 43 43

Social