Детальна інформація

 • Локація
  Київ
 • Дата
  2021
 • Площа
  133 m²
 • Статус
  Реліз

Короткий опис

Насамперед потрібно було досягти просторого і функціонального планування. В результаті роботи над проектом квартира площею 133 м2 має в своєму розпорядженні простору кухню-вітальню, трьома спальнями, трьома санвузлами та двома вбиральнями. Площу було розплановано максимально ефективно.

У цій квартирі Ми об'єднали комфорт, простір і розкіш. За основу дизайну взяли Сучасну Класику із елементами Art deco. Підтримали стиль позолоченими ручками, декоративними тканинними панелями, декоративними стіновими багетами і використовували на деяких стінах шпоновані панелі. У санвузлах віддали перевагу золотій італійській сантехніці. Усі двері прихованого монтажу. Кухню візуально відокремили від вітальні барною стійкою. В обробці віддали перевагу мармуру, зробивши таким чином із кухні Piece of Art.

У колірній гамі переважають сірі та бежеві кольори з елементами золота. За енергетику квартири відповідають ніжні, природні відтінки, а також картини українських художників, спеціально намальовані під даний дизайн.

Детальне планування

  Дизайн проєкт


  Бажаєте дізнатися більше про цей проєкт?

  Адреса


  Україна, Київ
  Голосіївський проспект 60

  +38 066 458 43 43
  +38 063 458 43 43
  +38 097 458 43 43

  Social