Детальна інформація

  • Локація
    Київ
  • Дата
    2021
  • Площа
    165 m²

Короткий опис

Стильний, сучасний, двоповерховий і просторий будинок площею 165 м2 був створений нашою студією для молодої пари з дитиною. В результаті роботи над проектом ми отримали: простору кухню-вітальню, два гардероби, дитячу кімнату, кабінет, передпокій, два санвузли, спальню та просторий хол.
Основне завдання проекту – наповнити простір світлом, використовувати натуральні матеріали, дотримуючись мінімалістичного стилю. Трекова система освітлення дала можливість розподілити світло рівномірно по всьому будинку.
На першому поверсі по всьому периметру використано плитку та підігрів підлоги, а на другому - паркетну дошку.
Зону вітальні прикрашає сучасний дизайнерський, світлий диван, який використовується одночасно на дві сторони, тим самим поєднуючи простір.
Кухонна зона відділена островом, який бере на себе функцію столу на 4 посадочні місця.
Також був продуманий простір для роботи. Кабінет розмістили на першому поверсі, наповнили його осередками та полицями для зберігання. Стіл розмістили біля вікна, а кондиціонер сховали нішу.
Дитяча кімната вміщує в собі зону для гри, сну та навчання. Ліжко продумане таким чином, щоб дитина була на безпечній висоті від підлоги. Також ми забезпечили зону для зберігання речей та іграшок.
Загалом нам вдалося наповнити будинок світлом і простором для комфортного життя.

Розробка дизайну

Дизайн проєкт

Бажаєте дізнатися більше про цей проект?

Адреса


Україна, Київ
Голосіївський проспект 60

+38 066 458 43 43
+38 063 458 43 43
+38 097 458 43 43

Social