Бульвар фонтанів

Детальна інформація

 • Локація
  Київ
 • Дата
  2022
 • Площа
  173,87 m²
 • Статус
  В Процесі

Короткий опис

В даному проекті насамперед було головним досягти просторого та функціонального рішення в плануванні. В результаті роботи над проектом квартира загальною площею 173,87 м2, має в своєму розпорядженні дуже затишну та простору кухню-вітальню що є акцентним місцем в інтер’єрі квартири, з розміщенням зручного просторого дивану напроти ТВ зони, та функціональної кухні з розміщенням острову. Квартира облаштована трьома спальними кімнатами, трьома вбиральнями та пральнею. Площа квартири була розпланована максимально ефективно.

В даному плануванні та дизайні кватири намагалися поєднати комфорт, простір та розкіш, в поєднанні з сучасністю в інтер’єрі.
  Використання шпонованих панелей в поєднанні з  декоративними стіновими багетами і використовували на деяких стінах дзеркальних панелей, надають інтер’єру затишку та гармонії в поєднані з цікавими рішеннями що стосується освітлення.
  Також основним акцентом даного інтер’єру є мармурова стінова панель  біля ТВ зони. Дане рішення дуже гармонійно поєднується в інтер’єрі та стає ключовим елементом дизайну вітальні.

У кольоровій гамі даного проекту переважають сірі та бежеві відтінки з елементами золота.

Спальня


Гардероби


Пральня


Бажаєте дізнатися більше про цей проект?

Адреса


Україна, Київ
Голосіївський проспект 60

+38 066 458 43 43
+38 063 458 43 43
+38 097 458 43 43

Social