Ефективний простір. Як змінити планування квартири від забудовника

Часто планування від забудовника не відповідає запитам клієнта. Що робити у такому разі? Звернутися до фахівців, які врахують усі ваші побажання та використовують із користю кожен квадратний метр.

Так само було у випадку з проектом «Royal Grey», де насамперед потрібно було досягти просторого та функціонального планування. В результаті роботи над проектом квартира площею 133 м² має в своєму розпорядженні простору кухню-вітальню, трьома спальнями, трьома санвузлами і двома вбиральнями. Площу було розплановано максимально ефективно.

У цій квартирі студія дизайну SKSDESIGN поєднала комфорт, простір та розкіш. За основу дизайну взяли сучасну класику із елементами Art deco. Підтримали стиль позолоченими ручками, декоративними тканинними панелями, декоративними стіновими багетами і використовували на деяких стінах шпоновані панелі.

У санвузлах віддали перевагу золотій італійській сантехніці. Усі двері прихованого монтажу. Кухню візуально відокремили від вітальні барною стійкою. В обробці віддали перевагу мармуру, зробивши таким чином із кухні Piece of Art.

У колірній гамі переважають сірі та бежеві кольори з елементами золота. За енергетику квартири відповідають ніжні, природні відтінки, а також картини українських художників, спеціально намальовані під даний дизайн.

 

Адреса


Україна, Київ
Голосіївський проспект 60

+38 066 458 43 43
+38 063 458 43 43
+38 097 458 43 43

Social