Головний колір 2022 року: 5 способів використовувати в інтер'єрі трендовий відтінок

Pantone Color Institute оголосив колір 2022 року. Ним став розроблений усередині інституту бузковий 17-3938 Very Peri. Творці охарактеризували його як «динамічний синій з живлющим фіолетово-червоним відтінком, який поєднує в собі вірність та сталість синього з енергією та допитливістю червоного».

Загадковий і складний новий колір Very Peri за словами глави Pantone Лорі Прессман, барвінок відображає глобальні інновації та перетворення, що відбуваються.

У текстилі та декорі

Через складність відтінку в житлових приміщеннях його краще використовувати дозовано. Це може бути постільна білизна, декоративні подушки або штори.

В обробці стелі

У цьому випадку відтінок більше підійде для офісів та інших комерційних приміщень. Така стеля стане яскравою деталлю, але не відволікатиме від робочого процесу, оскільки знаходиться вище рівня очей.

У деталях інтер'єру

У відтінку барвінок виграшно виглядатимуть ліпні молдинги та стельові карнизи. Також можна додати аналогічний відтінок вазу, свічник та інші предмети декору.

Меблі

Колір підійде для шафи вбиральні або нутрощів корпусних шаф. Також гарна ідея для акценту у кімнаті, це може бути комод, диван чи крісло. Головне правило – використовувати відтінок дозовано.

У дитячих інтер'єрах: масштабно та в деталях

Малюкам такі відтінки здаються цікавими і через свою глибину швидко не набридають. У відтінку Very Peri можна оформити, наприклад, стелю в дитячій кімнаті, доповнивши його макетами планет і зірок, що світяться ночами. Або ванну кімнату доповнити сміливим колірним рішенням.

Варіантів застосування кольору безліч. Якщо хочете бути у тренді, і цей відтінок вам близький, то сміливо використовуйте його та втілюйте свої ідеї!

 

Адреса


Україна, Київ
Голосіївський проспект 60

+38 066 458 43 43
+38 063 458 43 43
+38 097 458 43 43

Social